F.H. AGD OLKUSZ

ul.Parcówka9, 32-300 Olkusz, tel. 32 641 32 66

NACZYNIA KUCHENNE - PORCELANA - SZKŁO - SZTUĆCE - NOŻE - AKCESORIA KUCHENNE

O nas

Firma Handlowa AGD Olkusz istnieje na rynku od 1997 roku. Od początku jesteśmy związani wyłącznie z rynkiem artykułów gospodarstwa domowego. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Wyróżniamy się długoletnim doświadczeniem oraz wyjątkową znajomością rynku polskiego. Naszym atutem jest indywidualne podejście do klienta oraz kompleksowa obsługa hurtowni , sklepów i restauracji. Chcemy spełniać potrzeby każdego klienta, dlatego oferujemy różnorodne produkty.

Głównymi produktami promowanymi przez nas są garnki, szkło, porcelana oraz wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne w każdej kuchni i jadalni. Jesteśmy pośrednikami sprzedaży produktów polskich i zagranicznych. Współpracujemy z wieloma firmami produkującymi artykuły gospodarstwa domowego oraz firmami, które takie produkty importują na rynek polski. Z roku na rok rozwijamy się poszerzając ofertę produktów. Monitorujemy potrzeby rynku i staramy się dostarczać na rynek produkty najbardziej poszukiwane.

Nasza firma posiada własne samochody dostawcze, dzięki czemu mamy możliwość kontroli jakości towaru od momentu otrzymania zamówienia po dostarczenie towaru we wskazane miejsce. Dbamy o to, aby towar dostarczany przez nas był odpowiednio skompletowany i zabezpieczony. Szczególnie przykładamy wagę do towarów wrażliwych, jakimi są szkło, porcelana, naczynia emaliowane. Współpracujemy również z firmami kurierskimi oraz transportowymi, za pośrednictwem których dostarczamy zamówiony towar. Są to firmy sprawdzone, z których usług jesteśmy zadowoleni.

Nasi przedstawiciele handlowi współpracują z wieloma hurtowniami i sklepami stacjonarnymi w sprzedaży B2B. Oferty dla hurtowni i sklepów są przygotowywane indywidualnie. W celu nawiązania współpracy zachęcamy do kontaktu z jednym z wybranych przedstawicieli handlowych.

W naszej ofercie sprzedajemy produkty renomowanych firm polskich. Są to między innymi Traditional Polish Style (dawna Emalia Olkusz S.A.), ZPS „Karolina”, Gerlach, Gerpol, Krosno, SNB, Alda, ELO Germany oraz SSW. Wszystkich dostawców znajdziesz w zakładce "Nasi dostawcy" .

Nasza firma to nie tylko hurtownia, ale również sklepy stacjonarne. Produkty od naszych producentów można kupić w sklepach stacjonarnych pod nazwą „Domowe Klimaty” w Olkuszu i w Krakowie. Sklepy stacjonarne „Domowe Klimaty” oferują naczynia emaliowane, naczynia ze stali nierdzewnej, szkło, porcelanę, ceramikę oraz inne akcesoria kuchenne niezbędne w kuchni. Adresy sklepów znajdziesz w zakładce "Nasze sklepy" .

Zapraszamy do współpracy.

Firma Handlowa AGD Olkusz